.

Апстракт Опремени Креветчето Лист за Мини и Преносни Јасли - 24x 38 - Ултра Мека, Џерси Поврзана Памук - Противалергиски Расадник на Постелнината - Цветни Сина

Апстракт Опремени Креветчето Лист за Мини и Преносни Јасли - 24x 38 - Ултра Мека, Џерси Поврзана Памук - Противалергиски

DEN 311.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

СОВРШЕНО БЕБЕ ТУШ ПОДАРОК!Нови родителите ќе бидат среќни да добијат Апстракт Опремени Креветчето Листови како подарок.Направи спиење бриз со смирувачки чувство на премиум квалитет креветчето листови.СОВРШЕН ЗА ВАШИОТ ДУШЕК : Изберете правото големина лист за вашето дете.Присутни мајки и татковци со совршено бебе туш подарок, бидејќи тоа е практична и функционална.Целосно покриени еластична рабовите сите околу полите помогне да се задржи листот безбедна на душек дури и преку истурам и вртење.Уживајте во мека лист за здрав сон!ПРЕДНОСТИ и КАРАКТЕРИСТИКИ : Супер Меки и Удобни 100% Џерси Поврзана Памук Топло и Дише Ткаенина Противалергиски Опфатени Еластична Полите Машина за Миење Топло со Не-Хлор Кајгана, Собори Сува Medium AVAILABLE БОИ Саќе Сина Саќе Сива Саќе Лаванда Саќе Зелена Саќе Розови Цвеќиња Сини Цвеќиња Розови Цвеќиња Мулти-Color AVAILABLE ГОЛЕМИНИ : 28" x 52" – За Стандардни и Полна Големина Јасли и Мали Деца Кревети 24" x 38" – За Мини Јасли и Преносни Cribs SUPER SOFT & УДОБНО COTTONProvide вашите деца со пријатни ноќи е бесшумна спиење.СТИЛСКИ & ДЕКОРАТИВНИ : му Дадете на вашето бебе на pettiest постелнина!Со 8 бои и дезени се достапни, се најде еден кој совршено се совпаѓа со вашето момче или девојка е расадник.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.На опфатени засилен еластична е пораби околу полите да се обезбеди совршено се вклопуваат и чувајте го на безбедно врзување на душек.Вашиот малку ќе сон сладок како тие се умилкувам на телото до чувство на чист памук и ќе го сакам знаејќи дека вашето дете е одмор на најдобрите и постелнина.

Особините