.

Лицето депилација за Жени ,2 во 1 Wet & Dry Безболно Веѓа Жилет со Вграден LED за Лице Усните, Носот - Преносни Тример-Безбедно и Cordless - Micro USB Полнење

Лицето депилација за Жени ,2 во 1 Wet & Dry Безболно Веѓа Жилет со Вграден LED за Лице Усните, Носот - Преносни Тример-Безбедно

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

✅ 2-ВО-1 ОБРАСНАТ депилација ЗА ЖЕНИ -лицето коса смена има 2 заменливи глави, лицето хлапак главата и веѓа жилет главата.Оваа жилет може да ви помогне да ги прилагодите на косата бричење на лицето, веѓите раце, нозе, пазуви и бикини линии и сл во неколку минути без никакви остатоци. ✅ БЕЗБОЛНО вредност на полнење време ќе им овозможи на 50 минути на употреба, што го прави погоден за патување.Можете да ја поврзете со вашиот КОМПЈУТЕР, моќ банка, или ѕидни држачи, што го прави ова електрична лицето коса отстранување совршен за патување хлапак.

Особините