.

Лицето депилација за Жени,Електрични Безболно Лицето Коса Смена со Замена на Главата,USB Полнење Лице Хлапак за Лице Назад Рака на Нога Ufacefab Бренд

Лицето депилација за Жени,Електрични Безболно Лицето Коса Смена со Замена на Главата,USB Полнење Лице Хлапак за Лице Назад

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Професионални-Повеќе од 10 Години професионална Убавина Алатки Manufactory.Ние 100% стоиме зад нашите производи.Тоа е наш врвен цел да се направи на нашите клиенти среќни!Ако имате било какви прашања во врска со отстранување на влакна на лицето,се чувствуваат слободни да контакт;.Лицето депилација за жени-Двојно ротирачки ножеви и надгради моторни отстранување на влакната од образите,рака,нога или назад итн.Ова електрична лицето коса смена е погодна за сите кожата;.Симпатична и лесно да се носат дизајн-Овој мини лице отстранување на влакна дизајн за преносливост,идеален за on-the-go,се задржи вашата кожа мазна насекаде;.USB rechargable-Наполнете го со моќ која банка или друга полнење преку USB уреди(2 часа Полнење,900 минути работно време);.Лесно да се чисти-Чистење на главата со вода,1 екстра замена главата е лесно да се замени.

Особините