.

shlutesoy Мини Фан, Преносни USB Обвинет Метал го исклучите Табела Вентилаторот за Ладење Home Office Воздушен Кулер

shlutesoy Мини Фан, Преносни USB Обвинет Метал го исклучите Табела Вентилаторот за Ладење Home Office Воздушен Кулер

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Тркалезна форма табела ладење вентилатор со 4 ножеви.Еден копчето на назад за да го отворите и затворите, погодно за да се контролира.Преносни големината, можат да бидат поставени на вашиот канцеларијата и домот за ладење.Ниско ниво на бучава дизајн, кој ви дава некоја тивка околина.Најдобар избор за топло лето, носи природни правец.Спецификации : Тркалезна форма табела ладење вентилатор со 4 ножеви.Еден копчето на назад за да го отворите и затворите, погодно за да се контролира.Преносни големината, можат да бидат поставени на вашиот канцеларијата и домот за ладење.Точка Име : Табела Вентилаторот за Ладење Материјал : Метал Напојување : USB Полнење Карактеристики : Трајни, Преносни, Солидна Боја, Копче за Дизајн Големина : 4 инчен (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Табела Вентилаторот за Ладење.

Особините