.

Qewmsg Лесни Патување Фан, Мини Џеб Фан, USB Полнење за Coolin

Qewmsg Лесни Патување Фан, Мини Џеб Фан, USB Полнење за Coolin

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

1. Пренослив дизајн : може да се стави во вашата чанта или џеб.Овој лесен џеб фан ви држи кул на отворено или во затворен простор во текот на летото. 2. Моден изглед : се усвојува посебна површина технологија за третман да се подобри рачен чувствуваат.Различни бои се во согласност со вашиот фустан код и да ви донесе удобен стил. 3. 3 брзини и mute : вграден-во надградба компонента на фан поддржува фан, обезбедува стабилно ладење вентилатор, и има ниско ниво на бучава.Само притиснете на копчето, 3 прилагодливи брзина прилагодувања ќе се сретне со различни потреби. 4. Безбедност и заштита на животната средина : мрежа дизајн на вентилатор поклопецот е побезбедно во секојдневна употреба и го спречува прст повреди.Фан е направен од високо-квалитет на еколошки материјал, кој е нетоксичен и безбеден. 5. Добар квалитет : Овој производ е направен од високо-квалитетни материјали, таписерии изработка, многу добар квалитет и долг животен век.

Особините