.

MQSS Професионални Подмладување на Кожата Машина, 6 во 1 Мултифункционален Вакуум Чистење на Лицето Хидро Вода Кислород Џет Кора Машина Лицето Навлажнувачки Порите Ma

MQSS Професионални Подмладување на Кожата Машина, 6 во 1 Мултифункционален Вакуум Чистење на Лицето Хидро Вода Кислород

DEN 1168.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

ღ ПРОФЕСИОНАЛНИ УБАВИНА : еднаш, тоа е еквивалентно на користење на 8 хидратантен маски, и овој производ не е крос-контаминирани или непријатно, погоден за сите типови на кожа, вклучувајќи ги и чувствителна кожа, погоден за козметички салони или бањи. ღ ТЕМЕЛНО ЧИСТЕЊЕ : Ова се 6 во 1 Кислород Убавина Машина може да се отстрани масло, blackheads, акни, и нечистотија, ефективно подобрување на мрсна кожата, отстранување на себум метаболизмот на кожата цевки, и да ја задржите порите чисти. ღ КИСЛОРОД ЛИЦЕТО МАШИНА со ПРОФЕСИОНАЛНИТЕ : кутијата содржи домаќин и разни додатоци.LED екран, лесен за употреба.Секој истрагата е опремен со држачот за лесно ракување и анти-ликвидација.Лесен за употреба. ღ ПОДОБРИ БОЈА на КОЖА : да се Отстрани од кожата cutin, несовршености, флеки, брчки и несакани пигментација на кожата, кул масажа на главата и помага да се намалат порите, заличи на бојата на кожата. ღ ВОДА КИСЛОРОД SPRAYER : Инјектираат кислород и хранливи состојки длабоко во кожата.Зајакнување на кожата, респираторниот функција, направи клетки не аеробна вежба, да се промовира кожата на метаболизмот, па како да се постигне ефектот на белење на заби, поправка на чувствителна кожа.Единствената разлика помеѓу медиокритет и убава е оваа акција, додадете во количката!Функција : 1. Белење на кожата, навремено отстранување на 2. Да се подобри, затегнете кожата 3. Обликот на лицето контури 4. Затегнување брадата 5. Отстрани вратот линии 6. Намалат порите, анти-алергија 7. Подобри услови око ( фини линии, око торби, темни кругови ) 8. Длабоко чистење Пакет Листа : 1 * Главната Машина 1 * Кабелот за Напојување 1 * Подигање на Глава 1 * Ладно Чекан се Справи со 1 * Кожата Scrubber се Справи со 1 * Хидра Dermabrasion Пенкало 1 * Полимер Atomizing Пенкало 1 * Рачка 1 * Прирачник за Корисникот Забелешка : 1. Ве молиме да работат на оштетена кожа 2. Не користете производи за пациенти со дерматитис и кожни болести.Што чекаш, ајде се приклучат на вашата шопинг кошничка! "Квалитетот на прво место, прв клиент" секогаш била наша цел.

Особините