.

Висока Резолуција Рефил 3X Тројно Акција за Обновување на Анти-Навремено Крем (Направен Во САД) 50g/1.7 оз

Висока Резолуција Рефил 3X Тројно Акција за Обновување на Анти-Навремено Крем (Направен Во САД) 50g/1.7 оз

DEN 5730.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Lancome Висока Résolution Рефил-3 X SPF 15 Тројно Акција за Обновување на Анти-Навремено Крем,. 50мл/1.7 оз.Заградени & запечатени.Lancome Висока Résolution Рефил-3 X SPF 15 Тројно Акција за Обновување на Анти-Навремено Крем : 1.7 мл/50мл.Висок Résolution Рефил-3 X Тројно Акција за Обновување на Анти-Навремено Крем помага во намалување на бројот, длабочина и големината на брчки за видливо обновува мазност.Тоа веднаш го омекнува и smoothes вашата кожа и станува се повеќе еластична и plumped со текот на времето.Како и секоја анти-навремено крем, Висока Résolution Рефил-3 X не е еквивалентно на постојан навремено додатен и резултатите може да се разликуваат.Нови.Кухо и Запечатен.ЕКСТЕНЗИИ. 01/2022.

Особините