.

RUP DERMATOUCH Сјај на Кожата Крем за Блескав Кожата || Штити Од Оштетување на Кожата || Намалува Тен, Темни Дамки, флеки || Обезбедува Длабока Храна || Погоден за Сите Типови ?

RUP DERMATOUCH Сјај на Кожата Крем за Блескав Кожата || Штити Од Оштетување на Кожата || Намалува Тен, Темни Дамки, флеки

DEN 391.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

✅ На најновите научни достигнувања имаат нагласено зошто на тенот го губи својата оригинална зрачења.Во рамките на кожата, не се протеини кои oxidise по контакт со слободните радикали и отрови.Откако се оштетени, тие обично се елиминирани преку природна детоксикација систем.Овој процес, сепак, може да стане заситен кога постои прекумерна количина на оштетени протеини. ✅ СВЕТЛИ И БЛЕСКАВ КОЖАТА : Dragon Овошен екстракт се користи во овој крем обезбедува посветла здрав изглед на кожата.Тоа ја подобрува кожата сјај.Ја зголемува природна заштита на кожата на лицето.Rebalances викенд кожата микро biota. ✅ ЈА ХРАНИ ГРЕВ : Најдобри Крем за Пигментацијата Темни Дамки на Мрсна Кожа : активната во крем обезбедува длабока исхрана на кожата.Крем поддржува подобрување на еластичноста, со контролирање на колаген исцрпување. ✅ КАКО ДА го КОРИСТИТЕ : Додавање на наставката млазницата во текот на цевка - Стискаш од грашок големина количина на крем на врвот на прстите - Применуваат крем за лице и рамномерно се шири низ целиот погодената област - Користете го двапати на ден во AM и PM - се Користи за 6 до 8 недели за видливи резултати. ✅ ЗА СИТЕ ТИПОВИ на КОЖА : Состојка користи во крем се Клинички докажано Actives.Целиот опсег е dermatologically тестирани.Тоа може да се користи од страна на сите типови на кожа : мрсна, нормална, сува и чувствителна, акни и склони исто така, од страна на сите родови.DERMATOUCH Сјај на Кожата Крем За Блескав Кожата | Штити Од Оштетување на Кожата | Намалува Тен, Темни Дамки, флеки | Обезбедува Длабока Храна | Погоден За Сите Типови на Кожа.

Особините