.

HOVEOX 24 Парчиња Запечатување Восок Стапови Лепак Пиштол Запечатување Восок Стапови Антички Запечатување Восок Стапови за Восок Печат Печат и Писмо Картички Коверти

HOVEOX 24 Парчиња Запечатување Восок Стапови Лепак Пиштол Запечатување Восок Стапови Антички Запечатување Восок Стапови

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ЗАПЕЧАТУВАЊЕ ВОСОК СТАПОВИ, Вклучувајќи 24 парчиња шарени запечатување восок стапчиња.Бојата на восок стапчиња се случајни.ВИСОК КВАЛИТЕТ : должината на запечатување восок се држиме е 5.1 инч.Дијаметарот на запечатување восок се држиме е 0,4 инч.Восок стап е добар вискозност, парична казна восок квалитет и јасно печат.Тоа е лесно да се работи, кога се користи со восок пиштол.ЗАНАЕТ ПРОЕКТИ : Восок стапчиња се погодни за изработка на покани за свадба, партија покани, писма, карти, подарок фоки, подарок пакување, вино фоки, и други занает проекти.ШИРОКО се КОРИСТИ : Восок стапчиња се погодни за свадби, роденден на лица, празници, Денот на Вљубените, Ден на Мајката, Божиќ, ноќта на Вештерките или други прослави.РЕТРО И ЕЛЕГАНЦИЈА : восок се држиме има прекрасен сјај и ретро атмосфера, која ќе додадете ретро елеганција на вашиот подароци, писма и картички.

Особините