.

CRASPIRE Леплив Восок Печат Налепници 25PCS Зголеми Цвет самолепливи Восок Печати Декоративни Печат Налепници Плик Налепници за Оркестарот Свадба Покана Коверти Занает

CRASPIRE Леплив Восок Печат Налепници 25PCS Зголеми Цвет самолепливи Восок Печати Декоративни Печат Налепници Плик Налепници

DEN 261.12

Износот
Во форма достапна за нарачката

25 PCS ЛЕПЛИВ ВОСОК ПЕЧАТ НАЛЕПНИЦИ : По пакет на една боја.Додадете завршувањето на допир & современиот класичен изглед за свадба ги повикува, коресподенција, mailers или да го користите како декоративен елемент во подарок пакување, изработка и повеќе.СИЛНА САМО-ЛЕПИЛО ПОДДРШКА : Овие самолепливи восок печат налепници се претходно направени од вистинска запечатување восок и со силна само-лепило поддршка.Восок печат налепници големина : 1.21"/30.8 mm Широк, 0.08" /2.2 mm Дебелина.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Premade Восок Пломби се подготвени да бидат поставени директно на вашиот поканува.Едноставно тргни исклучување на налепницата да ги красат вашите проекти директно.Овие восок печат налепници се совршен избор, како подарок за вашето семејство и пријатели.ШИРОКА ПРИМЕНА : Ова восок печат налепници може да се користат како декорација на многу проекти, како што се покани за свадба карти, мапи, шише, коверти, парцели, бележник, фото албум, подароци, вино запечатување, чај или козметика пакување.СОВЕТИ : Одговара за децата да занает, да ги исполнуваат на вашиот DIY потреби.Поддршка налепници се дизајнирани за употреба на хартија, cardstock, картон, vellum, пакување и многу повеќе површини.Восок Печат Налепници не е рамна, тие се подигнуваат со надворешниот раб.

Особините