.

1PC Електрични Лепак Пиштол Занает Албум Поправка Алатка НИ Приклучок

1PC Електрични Лепак Пиштол Занает Албум Поправка Алатка НИ Приклучок

DEN 669.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Квалитетот на производот е добар.Ние сме професионални Електронски Компоненти и модул производителот.Можете да барате клучни зборови во нашата продавница.Јас верувам дека може да се најдат на модулите што треба.САД и Канада Проценува Време на Испорака : 6-24 дена(trackable),- Ние нудиме Забрзан Превозот услуга : 3-8 дена.(со исклучок на ракување со времето).Ако цел износ над НАС $150, ние ќе ги искористиме Препорачана Превозот услуга за слободни.било какви прашања,ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.Ние правиме максимални напори за да се обезбеди на клиентите со задоволителна услуга.Опис : Материјал : Пластични,Metal Color : Како на сликата shows Power : 20 WVoltage : 110 VSuitable за : дијаметар е 0.7 cm од лепило stick Plug : НИ приклучокот,Големина : Како на сликата shows Quantity : 1 Pc Note : 1. Производот ќе стане топла по околу 8 минути.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1pc x 20 W Електрично Греење Топла Топи Лепак Пиштол Стапови Предизвика Уметност Поправка Алатка.

Особините