.

MOOM Шанса Ленти со Природна Коса Отстранување Восок со Камилица & Лаванда со Завршувањето на Масло со Краставица & Јојоба – Совршени за Нозе & Тело (10 Пре-восок ленти,

MOOM Шанса Ленти со Природна Коса Отстранување Восок со Камилица & Лаванда со Завршувањето на Масло со Краставица & Јојоба

DEN 1731.12

Износот
Во форма достапна за нарачката

5 ПАК КОМБО - ОТСТРАНУВАЊЕ на ВЛАКНА ПОВТОРНО да се ИЗМИСЛИ - MOOM Органски Шеќер Восок за Полнење користи РЕВОЛУЦИОНЕРНА КАРАМЕЛ ЗАСТАКЛУВАЊЕ техника, развиен за да биде КОЖАТА НЕЖНА за СИТЕ ТИПОВИ на КОЖА, не-хемиски s Восок Ленти се направени со навлажнувачки Лаванда s Завршувањето на Нафта се направени со КРАСТАВИЦА & ЈОЈОБА ЗАВРШУВАЊЕТО на НАФТА, кои се познати за да го намалите црвенилото & заштита од радикали за СВИЛЕНКАСТА, БЛЕСКАВ КОЖАТА!.

Особините