.

100pcs Хартија Восок Шанса Ленти за Грб Нозете Усна Веѓа Oxter на Жените и Мажите, Б.К.-10N71

100pcs Хартија Восок Шанса Ленти за Грб Нозете Усна Веѓа Oxter на Жените и Мажите, Б.К.-10N71

DEN 155.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

На хартија шанса ленти, погоден за секој тип на мека коса отстранување восок.Премиум материјал : изработени од не-плетени крпа кој е за еднократна употреба, чисти и издржливи, меки и удобни, нема да им наштети на кожата.Големина : 7cm /2.8 инчи x 20cm /7.9 инчен£Може да ги задоволи потребите на различни делови на мажите и жените за отстранување на влакна.Применливи објекти-лицето се грижи, да ги отстраните лицето коса, како што се веѓи и нос; тело се грижи, да ги отстраните мали области или приватни области на телото за да се избегнат срам кога се изложени на кожата.Пакување : 100pcs хартија шанса ленти.

Особините