.

Лента Мерка Ѕид/Заградата Црна

Лента Мерка Ѕид/Заградата Црна

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Лента Мерка Ѕид Заграда , Месеци На Ѕид Со Два Завртки.Може да Се Користи На Лента Мери Каде Клипот Е До 40мм Широк.Лента Мерка Ѕид Заграда , Месеци На Ѕид Со Два Завртки.Може да Се Користи На Лента Мери Каде Клипот Е До 40мм Широк.

Особините