.

Kubota 25 Нога Двојна Правило Мерење на Лента - Инчи и Сантиметри

Kubota 25 Нога Двојна Правило Мерење на Лента - Инчи и Сантиметри

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Мерења : Лесен за читање двојно правило лента мерка е 25 "x 1" и чита во двете Метрички и Инчи и сантиметри.Издржливост : Тешко, отпорност на надворешниот пластични случај.Елегантен Дизајн : Удобно ракав за подобра контрола и удобност на работно место.Едноставноста на Користење : Hands-free сечилото заклучување за да се одржи вашата точно мерење за прецизни ознаки.Мобилност : Трајни метален клип овозможува лесно прилог на било појас јамка или џеб што се овозможува целосна on-the-go мобилност.Kubota 25 Нога Двојна Правило Лента Мерка е 25 "x 1".Тоа е сместен во тешка, отпорност на пластични случај.Тоа е удобно ракав за подобра контрола и удобност.Не се лесни за читање лента ознаките во инчи и сантиметри и рацете слободни ножот за заклучување.

Особините