.

Тренингот Женска Најлон Мека Leggings со Скриени Двојно Џеб,Висока Половината Стомак Контрола Tag-Бесплатно Нема Камила Пети Јога Панталони

Тренингот Женска Најлон Мека Leggings со Скриени Двојно Џеб,Висока Половината Стомак Контрола Tag-Бесплатно Нема Камила

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 80% Најлон, 20% Spandex. 【ВИСОКО-КВАЛИТЕТНА ТКАЕНИНА/ВЛАГА WICKING】 : Ова јога панталони се изработени од 4-начин се водат материјал и 0.35-0.44 lb лесен дизајн, buttery меки и се одлични еластичност, тоа е лесно да се носат насекаде.Leggings за жените користите моќен влага wicking технологија за да ви се исуши и да дише за време на вежбање.Тоа носи, ви дава гол чувство без да се жртвува вашите облини.Во исто време, на жените leggings поминале клеча тест, и таму ќе биде никој види-преку или panty линии. 【ХУМАНИЗИРАНО ДИЗАЈН СО ДВЕ СКРИЕНИ ЏЕБОВИ И ВИСОК ПОЛОВИНАТА СТОМАК КОНТРОЛА】 : leggings за жените стомак контрола усвојување на најновите pocket скриени дизајн идеи.Еден џеб продавници вашите кредитни картички и клучеви, а другиот џеб ви овозможува да се стави во 6.67-инчен голем екран паметен мобилен телефон.Нема потреба да се грижите за лични предмети паѓа за време на вежбање.Понатаму, двојно-layer дизајн на leggings може да обезбеди доволно силна поддршка, а стомакот ќе не потресат силно за време на вежбање. 【НАЈНОВИТЕ GUSSETED CROTCH И 4-ИГЛА 6-КОНЕЦ за ШИЕЊЕ ТЕХНОЛОГИЈА】 : На gusseted crotch на жените е висока waisted leggings обезбедува поголема слобода на движење за да се минимизира гребнатинки, и нема камила пети!Ве заштити од срам!Јога панталони со четири-игла и шест-конец за шиење технологија имаат мазна бода и одличен допир.Тоа е блиску до телото, без гребење на кожата и може да се носи за долго време, што јога панталони идеален избор за различни сцени. 【УДОБНО ЈОГА ПАНТАЛОНИ БЕЗ ОЗНАКА ДИЗАЈН / ГОЛИ ЧУВСТВО】 : Овие жени е leggings без ознака дизајн се чувствуваат поудобно да се носат и многу модерен.Тоа те штити од досадни етикета иритација, сфаќа еден гол носи искуство, и се избегнува гребење и јадеж на кожата.Покрај тоа, тренингот leggings за жените, исто така може да ви овозможи да се движат слободно, многу погодна за јога, трчање, танцување, фитнес и било какви активности. 【ОДЛИЧЕН ИЗБОР-ИНТИМНИ ПО-ПРОДАЖБАТА на УСЛУГАТА】:На DUKAWA тим инсистира на користење на високо-квалитетни материјали, водечки во индустријата, и е посветена на донесувањето на клиенти на најдобар потрошувачко искуство.Ако не ви се допаѓа овие жени е хулахопки или имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го реши секој по-продажбата на проблеми и грижи за вас како е можно поскоро.

Особините