.

RBX Активни Жените Руно Наредени Целосна Должина Спортски Тренинг Работи Јога Leggings

RBX Активни Жените Руно Наредени Целосна Должина Спортски Тренинг Работи Јога Leggings

DEN 498.96

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 88% Полиестер, 12% Spandex.Еластична затворање.Машина за миење ладна вода, се постават рамен да се исуши или собори.Руно обидел да им помогне да се задржи топло во ладно време активности.Две патент џебови обезбеди безбеден простор за складирање за вашите вредности, додека сте на потег.Брзо сушење надворешниот материјал со четири начин се водат за удобност и лесно движење.Поддршка корселе со вградена силуета и seaming детали за женски и ласкави изглед. 27-инчен full-length inseam (врз основа на големината на малите, модел е 5ft 9.5 во референца).

Особините