.

Attaljus E12 Candelabra LED Светилки, 4W Филамент LED Лустерот Светилки, 35W Противвредност, 3000K Топло Бела, T6 T25 Мали Lumiled Јасно Филамент Свеќа светилки, Пакет на 6

Attaljus E12 Candelabra LED Светилки, 4W Филамент LED Лустерот Светилки, 35W Противвредност, 3000K Топло Бела, T6 T25 Мали

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

4 W 400lm 3000 K топло бела даде исклучи романтична топло бела осветлување без отсјај и остри сенки.Речиси се идентични во боја за да блескаво светилки, совршен избор за Дома,Ноќни Светла,Акцент.Дизајн кул ретро изглед LED светилки без да се жртвува светлина квалитет, производство на 360° светлина шема и вистински целосна агол, без било пластичен капак.Стандард E12 база LED candelabra крушка, големината на светилки : 85mm*25mm(3. ▎Заштеда на енергија и Безбедноста ▎ 4 W E12 LED Свеќа Светилки Сијалица еквивалентно на 35 W халоген светилки, освен за 90% на вашата електрична сметка. 4 W 400lm 3000 K топло бела даде исклучи романтична топло бела осветлување без отсјај и остри сенки.) изгради-Во ПРЕДВОДЕНА филамент, еквивалентно на 35 w блескаво светилки, До 90% заштеда на енергија.Ако најдете било какви проблеми кога ќе примите, ве молиме контактирајте со нас да го замени.

Особините