.

Ноќта Светилки, Emotionlite Килибар LED C7 Крушка, 4W 5W 6W 7W Противвредност, E12 Candelabra База, Сол Светилка и Nightlight Замена на Сијалица, 0.5 W, Килибар Жолтеникаво 2200K, 50LM, Килибар, 4 Пак

Ноќта Светилки, Emotionlite Килибар LED C7 Крушка, 4W 5W 6W 7W Противвредност, E12 Candelabra База, Сол Светилка и Nightlight

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

[ОПУШТЕНА СВЕТЛИНА СЈАЈ] : 2200 K килибар амбиент светилки, нуди удобни и релаксирачки светлина за вашата спиење. [E12 БАЗА СИЈАЛИЦА] : C7 LED светилки, E12 candelabra база, универзална, 120 VAC, 360 степени осветлува. [ЕНЕРГЕТСКИ ЕФИКАСНИ] : 0.5 вати (за 0,7 W Max.), еквивалентно на 4/5/6/7 вати C7 блескаво светилки, До 90% заштеда на енергија и намалување на ре-светилка замена фреквенција. [МУЛТИ УПОТРЕБА] : се Користи за nightlights, сол светилка, фестивал декоративни жици, божиќ string светлина, лустери, знаци, излезете знаци, фрижидери, други e12 база сијалица замена. [СИГУРНИ и Поддршка] : До 25,000 часа животен век, минатата над 23 години (врз основа на 3 часа на употреба секој ден). [ОПУШТЕНА СВЕТЛИНА СЈАЈ] : 2200 K килибар амбиент светилки, нуди удобни и релаксирачки светлина за вашата спие[E12 БАЗА СИЈАЛИЦА] : C7 LED светилки, E12 candelabra база, универзална, 120 VAC, за 0,7 вати (Макс.), 360 степени осветлува.[ЕНЕРГЕТСКИ ЕФИКАСНИ] : 0.7 w (макс.) изгради-Во LED чип, еквивалентно на 7 вати C7 блескаво светилки, До 90% заштеда на енергија и .[СИГУРЕН] : 4 пак, до 25,000 часа животен век, минатата над 23 години (врз основа на 3 часа дневно), намалување на ре-светилка замена фреквенција[МУЛТИ УПОТРЕБА] : се Користи за nightlights, сол светилка, фестивал декоративни жици, божиќ стрингови светлина, лустери, знаци, излегува, фрижидери, други e12 база сијалица замена.Answer : ___________________________ NOTE : C7 ноќ сијалица НЕ е компатибилен со автоматско мрак до зори, прекинувачи, нежните, или за движење сензори.

Особините

Input: