.

A15 LED Сијалица бел ден, 4W(40-Вати Еквивалент), Светла Бела 5000K, AIELIT Dimmable E26 LED Светилки за Бесење Светилка Лустерот Pendant Светла, 3-Пакет

A15 LED Сијалица бел ден, 4W(40-Вати Еквивалент), Светла Бела 5000K, AIELIT Dimmable E26 LED Светилки за Бесење Светилка

DEN 287.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Забелешка : Било кој квалитет на прашања или ви се потребни упатства, pls ни е-мејл.Се препорачува Нежните List Compatible со LUTRON : S-600, S-600 PR-ПОТ, S-603 PGH-ПОТ, S-600 H-ПОТ, S-10 PH, SCL-153 P-ПОТ, S-600 P-ПОТ, S-600-IV S-603 PH-ПОТ, SCL-153 PH-ПОТ, DV-603 PR, DVWCL-153 PH-ПОТ, DVW-600 PH-ПОТ, DV-603 PH-ПОТ, DV-600 PH-ПОТ, DVCL-153 PH, DV-600 P-ПОТ, DVCL-253 PH, DVCL-153 P-WHCompatible со LEVITON : 6631-LA, СВЕТЛИНА БАДЕМОВО БР.

Особините