.

Sunco Осветлување 12 Пакет Гроздобер LED Lumiled Светилки, 60W Еквивалент 8.5 W, 800LM, Dimmable ST64 Филамент Кул Бело 4000K, E26 Медиум База Светилки Висока Осветленост чисто Стакло Водоот

Sunco Осветлување 12 Пакет Гроздобер LED Lumiled Светилки, 60W Еквивалент 8.5 W, 800LM, Dimmable ST64 Филамент Кул Бело

DEN 839.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

На CRI помага да се обезбеди природна боја, која температура на бојата можете да изберете. Во оваа скала, 100 е најблиску до сончева светлина. ✅ ВОДООТПОРЕН - Нашите LED ST64 светилки се водоотпорна и може да се застане на елементи.Боја Рендерирање Индекс (CRI) укажува на ниво на точност светлина произведува во споредба со природни или сончева светлина квалитет светлина. ✅ SUNCO БЕНЕФИЦИИ - 5-годишна Гаранција!Sunco со гордост се базирани во САД, понудата на квалитетни производи по пристапни цени се поддржани од индустријата-водечки гаранции и познавања на специјалистите за поддршка.Оваа ST64 LED Сијалица со Вжарено испорачува CRI 90+ за точна боја рендерирање на вашиот простор.Каде можам да го користите Sunco ST64 Филамент LED Сијалица?.Да!Можете да користите компатибилен dimmer да затемнете оваа ST64 LED сијалица од 100% -10% за прилагодување на изгледот и чувството на вашата соба.Тоа е зошто тоа се гледа многу често во pendant светилки, разговор таванот светла, string светла, gooseneck светлина тела, и модерна лустери. ✅ УЛ ЗАВЕРЕНА & TITLE во СОГЛАСНОСТ 20 - Ние ги почитуваат највисоките стандарди за сите наши производи со тестирање секој производ за оптимални перформанси и безбедност. ✅ DIMMABLE - Лесна затемнување способности (10%-100% ) за да одговараат на секој расположение или декор.Можете исто така да ја користите во дневната соба или спалната соба светилки и ѕидот sconces.Прашина-тесни изградба ви обезбедува со сигурен светлина во било кој временски услови.Нашите ST64 LED светла се комбинираат поставен гроздобер дизајн со најновата во LED технологија.Боја Рендерирање Индекс е означен со скала од 0-100 и напишана како CRI 80 или CRI 90.Опсег на CRI 80-100 се смета за производство точна репрезентација на објектот е боја и текстура.

Особините