.

Ресни Ѕид Виси Полица со Монистра Tassel Ѕид Виси , Ресни Виси Полица за Boho Ѕид Оркестарот, Boho Полици Виси Растенија за Спална соба Оркестарот, Farmhouse Монистра со Tassel Рес?

Ресни Ѕид Виси Полица со Монистра Tassel Ѕид Виси , Ресни Виси Полица за Boho Ѕид Оркестарот, Boho Полици Виси Растенија

DEN 479.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

TASSEL ЅИД ВИСИ - Boho Ѕид Оркестарот Донесе нов изглед на вашата спална соба, бања, дневна соба или расадник со Boho Tassel Гарланд декоративни полица, совршен boho бебе соба оркестарот за девојки.ВИСИ ПОЛИЦА и ПОВЕЌЕ - тоа не само Ресни Ѕид Полица повеќе!! 100% памук, Борови Дрва Одбор и природни дрвени монистра со Tassel, Boho полица доаѓа со Tassel Ѕид Виси што го прави совршен Виси Ресни Декоративни Ѕид Полиците.ЛЕСНИ ЅИД ОРКЕСТАРОТ - Лесно да се Инсталира и многу лесен ѕид оркестарот за растенијата полица оркестарот, тинејџерски спалната соба ѕид оркестарот, бања оркестарот за полици, дневна соба или дури и расадник виси полиците, Совршена Мала Полица На Ѕидот. 2 ВО ЕДЕН - Macrema Ѕид Виси со Tassel Ѕид Виси е дизајниран на таков начин што можете да го користите како Виси Полиците со Растителни Полица на Ѕидот или во 2 делови Виси Полиците и Boho Tassel Гарланд Полица одделно.СОВРШЕН ПОДАРОК ОРКЕСТАРОТ - Борови Дрва Ѕид Полиците со Tassel Мали Ресни Ѕид Виси е дизајниран како совршен подарок за дома.Може да се даде како Boho Полица Оркестарот или Tassel Ѕид Виси го опфаќа секој оние избор совршен Boho Tassel Гарланд Декоративни Полици за подарок.TASSEL ЅИД ОРКЕСТАРОТ СО БЕСЕЊЕ ПОЛИЦИТЕ е направен со 100% памук јаже, борови дрва полица и природни монистра.Tassel Ѕид Оркестарот macrome полица (repisas де споредено став cuarto) доаѓа со кул бело куки да се откажам macramé Tassel ѕид виси под неа.Tassel Ѕид Ресни Виси може да се користи одделно за décor и ѕидот виси полиците може да се користи со мали декоративни на врвот на тоа, Неговата е совршен boho подарок за вашето семејство, симпатична борови дрвена полица со совршена големина за да изгледа добро било каде во вашиот дом ѕидови.Ресни полици за ѕид оркестарот е совршена мала полица оркестарот за спална соба за девојка или расадник ѕид полици (estantes став cuartos).

Особините