.

HoreZer Бања Оркестарот Кутија 2-Страна-Смешно-Знаци & Дрво Виси Јаже Лебди Полици Ѕид Оркестарот Сет од 2

HoreZer Бања Оркестарот Кутија 2-Страна-Смешно-Знаци & Дрво Виси Јаже Лебди Полици Ѕид Оркестарот Сет од 2

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Нашите рачно изработени farmhouse бања оркестарот кутија е направена од цврсто дрво.Ова дрво го има силна отпорност на вода и отпорни на абење.Значи, ова дрвена кутија може да се користи во многу средини.Дрво текстура е нежна и убава така е добар избор како домашна декорација.Повеќенаменски Лебди Полици : јажето виси полица сет од 2 е совршено парче за секој селски, модерна, или природни дома декор.Обесени со природни јута, тие имаат единствена, селски шарм.Виси јаже полиците се големи дрво ѕид оркестарот за вашата кујна трпезарија, дневна соба, спална соба, farmhouse, стан, dorm соба, или канцеларија.Hore Zer Бања Оркестарот Кутија 2-Страна-Смешно-Знаци & Дрво Виси Јаже Лебди Полици Ѕид Оркестарот Сет од 2.

Особините