.

GJRFYJ cfslp Ратан Снек Складирање Послужавник, Круг Кошница, Рачно Ткаени Декоративни Леб, Леб, Овошје, Храна Екранот Кошница (Големина : 35cm)

GJRFYJ cfslp Ратан Снек Складирање Послужавник, Круг Кошница, Рачно Ткаени Декоративни Леб, Леб, Овошје, Храна Екранот

DEN 2474.16

Износот
Во форма достапна за нарачката

Можете да ги чува сите ваши декоративни елементи на вашата конзола табела.Направени од издржлив еколошки ратан.На цврсти рачки на двата краја направи тоа совршено се на издржување на послужавник.На цврстата основа и ткаени влакна обезбеди сила и издржливост за различни цели, и лесно може да се чистат со влажна крпа.Многу погоден за секојдневна чување и прикажување.Можете да ги чува сите ваши декоративни елементи на вашата конзола табела.Направени од издржлив еколошки ратан.На цврсти рачки на двата краја направи тоа совршено се на издржување на послужавник.На цврстата основа и ткаени влакна обезбеди сила и издржливост за различни цели, и лесно може да се чистат со влажна крпа.Многу погоден за секојдневна чување и прикажување.Име : Складирање Basket Material : Rattan Color : како што е прикажано во figure It може да се одржи работи во дневната соба или во спалната соба, па дури и бања потреби и облека.Многу погодна за послужување храна, пијалоци, кафе, чај, вода, вино, колачи, десерти, овошје, сушено овошје и слично.Тоа може да биде совршен подарок за водителка или невестата.белешки : 1. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи разлика на 1-3cm.2. Поради компјутерски екран, вистинската боја може да биде малку поинаков од сликата, ве молиме да се разбере, ви благодарам.Само во главниот производ се продава, други украси не се продаваат.Листа : 1*basket Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.

Особините