.

CRAFTMEMORE 2 парчиња Паричникот Синџир Конектор Солидна Месинг Топката Пост Screwback О-Прстен Concho Кожа Занает Додатоци HRBP (Природни Месинг, Внатре О-Прстен 1/4)

CRAFTMEMORE 2 парчиња Паричникот Синџир Конектор Солидна Месинг Топката Пост Screwback О-Прстен Concho Кожа Занает Додатоци

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

МАЛА Големина : Внатре О-прстен со Дијаметар : 1/4" (6 мм).Средна Големина : Внатре О-прстен со Дијаметар : 3/8" (10 mm).Материјал : Цврсти Месинг.Одберете ја вашата големина и боја / Пакување од 2 единици на една боја.Погодни за украсување кеси, паричник, ремени, чанти, кожни нараквици, чевли, капи и кожа Занаети DIY, итн.Погодни за украсување кеси, паричник, ремени, чанти, кожни нараквици, чевли, капи и кожа Занаети DIY, итн.

Особините