.

Yoidesu за Leica M Поклопецот на Леќите на камерата Леќи на Камерата Додатоци за Leica M Леќа Капа за Leica M Планината Леќа Професионални Метал Задните Леќи Капа за Leica M Планина

Yoidesu за Leica M Поклопецот на Леќите на камерата Леќи на Камерата Додатоци за Leica M Леќа Капа за Leica M Планината

DEN 306.96

Износот
Во форма достапна за нарачката

Усвојување на Квалитетни Материјали - На leica задните леќи на капа е направен од високо квалитетни алуминиумски материјал, овој производ е цврсти и издржливи.Заштитна блендата - црна капа за leica m леќа заштита на задниот дел на вашиот објектив од вода, прашина и гребнатини.Мали Димензии - м-монтирање на задната капа е лесен и мали димензии, лесна за носење и употреба.Апликации - Погоден за LEICA M Планината Камерата Леќи.Идеален Избор - =за Leica M Поклопецот на Леќите е одлична за заштита на вашата дигитална камера/видео камера леќа, убав избор за вас.Овој производ е направен од високо квалитетни материјали.Тоа може да се заштити вашата дигитална камера/видео камера задните леќи за ефективно.Лесен за употреба, одличен избор за вас.Карактеристики : 1.Направени од високо квалитетни алуминиумски материјал, овој производ е цврсти и издржливи. 2.Штити задните делови на вашиот објектив од вода, прашина и гребнатини. 3.Лесен и мали димензии, лесна за носење и употреба. 4.Погоден за LEICA M Планината Камерата Леќи. 5.Одлична за заштита на вашата дигитална камера/видео камера леќа, убав избор за вас.Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Задните Леќи Капа Материјал : Алуминиум Факултативна Боја : Црна, Сребрена Фитнес : За LEICA M Планината Камерата Леќи Големина : Прибл. 5.1 * 1.7 cm / 2.0 * 0.7 инчен Тежина : Околу. 33g / 1.2 оз Пакет Листа : 1 * Леќа Капа.

Особините