.

Анти-Изберете Заклучување на Вратата Цилиндар Заклучува Вратата на Кабинетот поштенско Сандаче Катанец Фиока Шкафот Кутија Заклучување со 2 Копчиња за оков за Меб

Анти-Изберете Заклучување на Вратата Цилиндар Заклучува Вратата на Кабинетот поштенско Сандаче Катанец Фиока Шкафот Кутија

DEN 2320.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Овие брави на вратите се погодни за сите типови на врати, вклучувајќи дрвени врати, метални врати, двор брави на вратите, француски врати и композитни врати.Тие може да се користи како замена брави или каде нови инсталации се потребни.На цилиндрични заклучување усвојува анти-изберете дизајн, со најмалку три анти-изберете пиновите на секоја страна, што го прави исклучително тешко за обични крадци за да ги собереш на заклучување.Анти-pry, анти-завртки, анти-се повлече, анти-судир и анти-дупчење компоненти се дизајнирани да се спротивстави на познати методи за напад на врата заклучување цилиндри.Високо-квалитетна анти-крадење, анти-дупчење, и анти-судир заштита, нека ви седат назад и да се релаксираат, и вашиот дом е безбеден.Големина : 18*16mm/18*20mm/18*25мм/18*30мм;Боја : сребро;Материјал : цинк легура;Пакет, вклучувајќи : 1 buc Фиока Безбедно за Заклучување Безбедност Protect Features : 1. Топката заклучување, универзална лево и десно doors2. Се применува за датотека кабинети, метар кутии, toolboxes Applications : Мебел,Електроника Огради,Индустриски Огради,Индустриска Опрема и повеќе.

Особините