.

Тројно 8 Тајни За Лактот Влошки

Тројно 8 Тајни За Лактот Влошки

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Повлекување на дизајн ракави со ЕВА баласт.Флексибилни и не се рестриктивни изградба.Со цел да се вклопи под или над вашата облека.Нашите Slimmest лактот заштита; Со лесно повлекување на дизајн, на Тајните Влошки се совршени за ситуации каде што "Влошки Се Потребни" или кога сте само во расположение за малку баласт.Нашите Slimmest лактот заштита; Со лесно повлекување на дизајн, на Тајните Влошки се совршени за ситуации каде што "Влошки Се Потребни" или кога сте само во расположение за малку баласт.Нашите Slimmest лактот заштита.Со лесно повлекување на дизајн, на Тајните Влошки се совршени за ситуации каде што "Влошки Се Потребни" или кога сте само во расположение за малку баласт.

Особините