.

Тројно 8 ЕП 55 Лактот Влошки

Тројно 8 ЕП 55 Лактот Влошки

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

50%најлон 10%ПП пластични 30%полиестер 10% еластична.Увезени.Тешки ЕВА мемориска пена.Висока густина, влијание-отпорни капа безбедно спроведен со засилен заковки.ЕП 55 лактот влошки имаат удобно и кул Lycra ракав.Топ еластична и на дното webbed прилагодливи ремени.Станот капа дизајн за долговечност и стабилност.Тројно осум е ЕП 55 лактот влошки се high-end лактот влошки кои нудат значајни заштита за оние скејтери дека треба повеќе да се соочи за употреба во Skateboards, и сакаат да носат најдобрите и најпознатите трајни лактот влошки на пазарот.Нашите лактот влошки се совршени за Скејтбординг, внатрешно уметничко лизгање (ролери blading) и ролери дерби употреба.Наменета за оние скејтери дека треба повеќе да се соочи, нашите ЕП 55 лактот влошки се комбинираат трајност, удобност и максимална баласт што добива назад до по падот.

Особините