.

3way 1 1/4inch ПВЦ Лактот Агол Страна Штекер Tee Фитинг, Мебел Одделение, Бела (4 Сет на 8)

3way 1 1/4inch ПВЦ Лактот Агол Страна Штекер Tee Фитинг, Мебел Одделение, Бела (4 Сет на 8)

DEN 1814.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

#1 Номинална ПВЦ Мебел Конектори!.Супериорен, сјајна бела површина заврши со заострените приклучоци за Професионален изглед.Нема да попуштат, промена на бојата или деградира со текот на времето како и другите под-par ПВЦ фитинзи.Врвен Квалитет, Распоред на 40 ПВЦ!.ПВЦ Мебел Одделение фитинзи се дизајнирани за да се поврзете четири ПВЦ цевки хоризонтално и вертикално во било ПВЦ структура.Тие имаат заострените рабовите и да дојде во сјајни бели, без никакви ознаки или поштенски марки од производителот.Овие елементи ќе се поврзете на стандарден распоред 40 ПВЦ цевки.Мебел Одделение ПВЦ фитинзи не се наменети да се користат за водовод цели.Мебел одделение ПВЦ е обично се користи за не-го-си проекти како што се коли, кафези, shelving, кучешки cots (куче кревети), оранжерии, патио мебел, и куче агилност опрема.

Особините