.

JXH Гел лак Сет, Впие Исклучување Гел лак за Полнење, 6 Компјутери Црвено Виолетова Розева Роза Боја Гел Ноктите Комплет, Професионални УВ LED Помине Уметност за Нокти ?

JXH Гел лак Сет, Впие Исклучување Гел лак за Полнење, 6 Компјутери Црвено Виолетова Розева Роза Боја Гел Ноктите Комплет,

DEN 239.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

ЦЕЛОСНО БЕЗБЕДНИ И ЗДРАВИ : се Применува и носат со доверба на знаејќи дека JXH гел ноктите е 100% безбедни и изработени од природни смоли.Додека некои гел лак може да биде суров на ноктите, оваа е направен да биде нежен.Без груби состојки или лепила кои водат до оштетени ноктите.Нашите лак гел е безопасен смола, не-токсични, еколошки, високо ниво на квалитет и ниска мирис.JXH ГЕЛ ЛАК СЕТ : Овој комплет, вклучувајќи 6 бои 8ml салон за убавина-квалитет бонбони боја гел лак.Бојата вклучувајќи Бургундија црвена, Тера Cotta, Зора Розова, Магента Haze, Марс Црвена и Светла се Зголеми.Мулти-боја гел за поставување за да ги задоволат вашите различните потреби.Секој од гелот бои се високо пигментирани, и бојата лесно врз вашите нокти за професионална, стилски заврши.Само уживам во тоа и од себе со оваа одлична гел лак сет !. 21 ДЕНА ВИСОК СЈАЈ НОСАТ : Нашиот салон квалитет гел лак бои е издржлив за период до 21 ден носат со совршен сјај под правилна примена.Нема чипови, smudges, nicks или вдлабнатини.Погоден за употреба на природни нокти, на доградба на акрилни нокти лажни нокти и совети.Тоа е лесно да се примени и бара сушење под УВ или LED Светилка (Лек пати варираат од осветлување систем).ПОГОДЕН ЗА СЕКОГО : Оваа боја гел лак ги задоволува потребите на професионалци, убавина техничари и студентите, нокти ентузијасти и почетници слично.Таа е идеална како подарок за некој друг.Совршен за секој кој сака да им даде најдобар дар на Денот на Вљубените, Роденден, Годишнина, Ден на Мајката, Божиќ и сите други прилики.Answer : ___________________________ NOTE : Престанете да го користите производот ако црвенило и чешање се развие.Да се чува вон дофат на деца.Ве молиме контактирајте со нас директно ако имате било каков проблем при користење.Ние секогаш чувајте активно да помогне да се реши тоа брзо.Лопата на кутикулите.Обликот на ноктите.Чистење на површината на ноктите.Се применуваат на база на грб и лек од УВ/LED светилка.Аплицираат 2-3 слоеви на боја со државниот грб и лек од УВ/LED Светилка.Се применуваат на горниот слој и се излечи со УВ/LED светилка.

Особините