.

Боја Клуб Помине Лак,Хип-Хоп-Супер, од Пастелни Неонски Мат Колекција-Limited Edition

Боја Клуб Помине Лак,Хип-Хоп-Супер, од Пастелни Неонски Мат Колекција-Limited Edition

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ексклузивно од Боја на Клубот.Суши со Мат Финиш.Направен во САД.Произведени Без Суровост.Полна Големина Шише .5 fl мл - 15 m L.Дел од сосема нов "Пастелни Неонски Mattes" колекција ексклузивни да !Без горниот слој е потребно, секоја сенка суши со матирано мат финиш.

Особините