.

Б Blesiya 5 Компјутери Помине Уметност Пенкалата Пенкало Работ Чистење Гел Лак Смена Вертикален Пенкало Главата Нокти Чистење Алатки

Б Blesiya 5 Компјутери Помине Уметност Пенкалата Пенкало Работ Чистење Гел Лак Смена Вертикален Пенкало Главата Нокти Чистење

DEN 215.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Компактни Димензии,Лесно да се носат.Ергономски облик на Пенкало дизајн,лесно да се користи.Вертикален пенкало главата дизајн е лесен за употреба.Лесен за отстранување и чистење на лак или база гел со лак смена(не се вклучени).Тип : лак Смена Пенкало со 3pcs Замена на Главата(по).Опис : Тип : лак Смена Пенкало со 3pcs Замена на Главата(по). - Лесен за отстранување и чистење на лак или база гел со лак смена(не се вклучени). - Вертикален пенкало главата дизајн е лесен за употреба. - Ергономски облик на Пенкало дизајн,лесно да се користи. - Компактна Големина Лесно да се носат.Спецификација : - Материјал : Пластика - Size : прибл.13 x 8 x 1.6 см/5 x 3.15 x 0.63 инчен - Боја : ,Сина,Жолта,Црвена,Розова(Случаен Боја)Пакетот Вклучува : 5pcs лак Смена Пенкало(Вклучени 15pcs Замена на Глава)(Случаен Боја), Ние се стремиме да понуди 5 ѕвезди на Услуги во испорака, испорака и услуга по продажбата.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ви благодариме!.

Особините