.

RKRJJJ Лаптоп Фан Мултифункционален Лаптоп Ладење Стојат Ajustable го исклучите Двојна Фанови Лаптоп Кулер за Таблет Телефони, Лаптоп Кулер(Боја:б)

RKRJJJ Лаптоп Фан Мултифункционален Лаптоп Ладење Стојат Ajustable го исклучите Двојна Фанови Лаптоп Кулер за Таблет Телефони,

DEN 1396.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

На метал mesh може да ги привлече топлината подалеку од лаптоп, да се подобри ефект на ладење.Лаптоп за ладење подлога одговара на вашите потреби при користење на лаптоп дом/ канцеларија, работа/ игри.Изработен од ABS материјали, цврста и стабилна, без тресење, тоа е издржливи и безбедни.Виткање складирање, мулти-прилагодување на агол, анти се лизга.Виткање складирање, мулти-прилагодување на агол, анти се лизга.Спецификации : Точка Име : Лаптоп Ладење Stand Material : ABS+ Не се лизга silicone Color : Црна/White Size : 292.7x242.7x29mm Voltage : 5 VNoise Вредност : 20-30d BAPower Снабдување на Владата : USB напојување, приклучок и play Quantity : 1pc Very тивка брзо ладење ефект го спречува вашиот лаптоп од прегревање под различни употреба ситуација.

Особините