.

Пати-Pak Био-Pak 08BPWHITEM Хартија Носат-Од/до-Оди Сад,6 Должина x 4-3/4 Ширина x 2-1/2 во Височина, 45-Течност Унца Капацитет, Бела (Случај на 300)

Пати-Pak Био-Pak 08BPWHITEM Хартија Носат-Од/до-Оди Сад,6 Должина x 4-3/4 Ширина x 2-1/2 во Височина, 45-Течност Унца Капацитет,

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Едно парче дизајн не бара собранието или капак инвентар.Течење отпорни, има сите видови на храна, сосови, и gravies.Ја задржува топлината и отвори пареа, чување на храната свежа.Умерена топлина-светилка толерантни.Microwaveable.

Особините