.

Јасно Пластика Капак (Случај на 50), PacknWood - Рециклираат Фах Покритие за (210SAMBQ274) Дрвени Коцки (10.7 x 14.9 x 1.2) 210SAMLT274

Јасно Пластика Капак (Случај на 50), PacknWood - Рециклираат Фах Покритие за (210SAMBQ274) Дрвени Коцки (10.7 x 14.9 x

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ИЗРАБОТЕНИ ОД ПЛАСТИКА се РЕЦИКЛИРА - за Разлика од другите непотребно за еднократна употреба пластични капаци, овие лента на врвот се направени од пластика се рециклира.Ова ги прави одлична алтернатива за непотребното за еднократна употреба пластични капаци.ДИЗАЈНИРАН ЗА ДРВЕНИ КОЦКИ - Овие капаци се специјално дизајнирани да одговараат на Packn Wood Самурај садови за собирање (се продава одделно : "Самурај" Правоаголни Дрвен Послужавник, Packn Wood, објект 210 SAMBQ274).Трансформира било на плочи во да-оди контејнери во секунди.ВИДЛИВ ЗАШТИТА - Оваа корисна капак опфаќа храна директно на својот плоча за да го заштити, и тоа е јасно, така содржината се секогаш видливи.Таа е идеална се од решение за падот-off угостителство, и тоа е совршен за чување на овошје, пита, торта, и повеќе.СЛУЧАЈ НА 50 - Секој случај доаѓа со 50 пластични капаци, и димензиите на капакот се 10.7 x 14.9-инчи со 2.3-инчен висина кога капакот е на.Соодветните садови (наведени погоре) се продава одделно.ЕКО ПРИЈАТЕЛСКИ РЕШЕНИЈА - Преку инспирација, дизајн, и еко-пријателски решенија, Packn Wood создава вредност со користење на природни, органски, и рециклира материјали.Некои од природните ресурси ги користиме за опфаќаат хартија, бамбус, рециклирани и рециклираат пластика, и многу повеќе.Нашите мазна и елегантен готови производи се направи храна ќе им служи на повеќе примамливата, сите со истовремено зачувување на животната средина.

Особините