.

JUNWU Дигитални да Аналогни, Прилагодливи Адаптер, за Просторија за состаноци за домашно Кино(Црна)

JUNWU Дигитални да Аналогни, Прилагодливи Адаптер, за Просторија за состаноци за домашно Кино(Црна)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Поддршка 5.1 звучен канал lossless пренос, прилагодлив ЛАК и 3,5 mm приклучок за слушалки output volume со ТВ.Поддршка за ЛАК, оптички влакна, коаксијален текст префрлување, како и поддршка за земање мостри стапка на 192 KHz.Поддршка истовремено излез (оптички влакна, коаксијален, стерео, и 3.5 mm стерео приклучок за слушалки.Совршен за домашно кино, учење, обука структура, сала за состаноци, дома апаратот продавница, итн.HDMI DAC конвертор, компатибилни со повеќе интерфејси, едно-копче за префрлување на текст.Функција : 1. DAC конвертор, компатибилни со повеќе интерфејси, едно-копче за префрлување на текст.2. Поддршка за ЛАК, оптички влакна, коаксијален текст префрлување, како и поддршка за земање мостри стапка на 192 KHz.3. Поддршка истовремено излез (оптички влакна, коаксијален, стерео, и 3.5 mm стерео приклучок за слушалки.4. Поддршка 5.1 звучен канал lossless пренос, прилагодлив ЛАК и 3,5 mm приклучок за слушалки output volume со ТВ.5. Совршен за домашно кино, учење, обука структура, сала за состаноци, дома апаратот продавница, итн.Спецификација : Предмет Тип : Converter Condition : 100% сосема new Model : AY80_PORColor : Black Material : Алуминиум легура Напојување Интерфејс : Микро USBMaximum Оперативни Струја : 100m AWorking Средина Температура : -10~+55℃Температура на Чување : -20~+60℃Работна Влажност : 10~90%RH (Без кондензација)на Чување Влажност : 5 ~ 95%RH (Без кондензација)Големина : Прибл. 90x73x21mm/3.5x2.9x0.8in Пакет Листа : 1 x Корисникот Manual1 x USB Полнење Cable1 x Конвертор.

Особините

Item Type:
ConverterCondition
Package List:
1 x User Manual :
1 x USB Charging Cable :
1 x Converter :