.

ARECONT ВИЗИЈА AV12586PM RJ45 Конекција, 12 mp, Мрежна Камера, IP, Куполата, 180 Степен Панорамски, G5, 12 Мегапикселна, 10 FPS, Ден/Ноќ, Внатрешна/Надворешна, WDR, 5.3 ММ Леќа, Водоотпорна,

ARECONT ВИЗИЈА AV12586PM RJ45 Конекција, 12 mp, Мрежна Камера, IP, Куполата, 180 Степен Панорамски, G5, 12 Мегапикселна,

DEN 432.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Резолуција 12mp, Оптика Далечински фокус и P-ирис контрола - слаба Светлина Способност Пиксели Binning режим.Слика-во-Слика Истовремена испорака на целосна поле на гледање и зумираната слики.Shutter Speed Програмабилни; контроли motion blur, Приватноста Masking1024 зони (по сензор).RJ45 конекција, Широк Динамички Опсег Авто. префрлување контрола на вредноста меѓу WDR и LDR режими.Температура на чување-40 до 140°F (-40 до 60°C) Оценка IP66 и IK 10. индивидуа или Лесна Situational Свеста 180 Степен Панорамски Поглед на Приватноста Маска, Движење Откривање, Флексибилни Сечење, Малку го Оценувате Контрола и Мулти-Стриминг 180 Степен Панорамски Поглед Лесно Прилагодливи 2-Оската Камера Gimbals со 360 степени Пан и 90 степени Навалите Binning Режим за Силна слаба Светлина Перформанси IK10 Вандалот Отпорни на Моќ Преку Ethernet Ro HS Согласност.

Особините