.

4 Чаша Пијалок Превозникот Со Рачка | Kraft Картон Чаша Носителот | за Еднократна употреба Купот на Држачот за Топли и Ладни Пијалоци | Купот на Превозникот за Храна Исп

4 Чаша Пијалок Превозникот Со Рачка | Kraft Картон Чаша Носителот | за Еднократна употреба Купот на Држачот за Топли и

DEN 719.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

МУЛТИ-ПИЈАТ ПРЕВОЗНИКОТ : Нашите пијалаци држач е погоден за вршење на мулти-купи пијалоци.Оваа Чаша Превозникот со простор од 4 прави сметководствена чаши на пијалаци/сок погодно за вашите клиенти кога тие мулти-купи од вашата продавница.Структурата е доволно силна што тоа не се наведнуваат по целосно натоварен пијалоци.КВАЛИТЕТ : Погодно корисна пијат превозници, направени од Westvaco kraftpak картон материјал и се целосно biodegradable.Нашите кафе превозници се 100% отпорни на влага и leakproof, која им помага на спречува одлевање или протекување.ЛЕСНО РАКУВАЊЕ : Ние дизајниран овој пијалок носителот со меки и цврсти се справи со тоа го прави лесен за сигурен зафат.Овие носители обезбеди убав тесни одговара на вашиот готова брза чаши за максимална стабилност и безбедност.СВИТЛИВА : Овие пијалаци превозници се лесно свитлива само во секунди, и заземаат многу малку простор за складирање, и се многу лесен и брз за употреба.Совршен за користење во кафе продавници, кафулиња и киосци нуди готова брза топли и ладни пијалоци, затворен и отворен фестивали и настани.РИЗИК НАБАВКА : Нашата пијат носители се тестирани и се проверуваат пред превозот.Нашиот производ обезбедува 100% ЗАДОВОЛСТВО, ако сте незадоволни со вашата нарачка, ве молиме слободно контактирајте со нас, Ние сме посветени да одредување на вашето прашање во 24-48 часа.ако сакате да се зголеми профитот со тоа што вашите клиенти се врати во вашето кафе/сок бар секој ден, оваа чаша превозникот е мора да има за вашиот продавница.Нашата еко-пријателски пијалаци носител е лесно може да се сместат чаша големина од 12 до 24 години.оз секој.Ние нудиме на овие картон купот на сопствениците, кои се цврсти доволно и се направени од најдобрите картон со мулти-преграда која им помага на еднакво дистрибуирате тежината на чаши и го поддржува фах стабилноста.Идеален за испорака x 6.25 x 9.25.

Особините