.

Mattitude Кујна Мат [2 ПАРЧИЊА] Cushioned Анти-Замор Кујна Килим,Не-Пропадна Водоотпорен Кујна Душеци и Килими Ергономски Удобност Стои Мат за Кујна, Кат ,Канцеларија, Мијал?

Mattitude Кујна Мат [2 ПАРЧИЊА] Cushioned Анти-Замор Кујна Килим,Не-Пропадна Водоотпорен Кујна Душеци и Килими Ергономски

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

????[Премиум Материјалот] Mattitude кујна мат е произведен од супериорен пвц материјали што е phathalate-бесплатно, латекс-бесплатно, и мирис за слободни и многу еко-пријателски на вашето семејство.На водоотпорен површината и силна издржлив материјал го издржат тестот на времето, и да помогне да го задржи својот облик,дури и со продолжен и тешки за употреба.Сивата дел е разновидниот,има виолетова тон особено. ????[Удобно] На Mattitude анти-замор кујна душеци се ергономски инженерните.На 0.4-инчен анти-замор кујна душеци обезбеди совршена комбинација на мека текстура и цврста поддршка да застане на.Стои на тоа се чувствува како одење на некоја фирма, но мека облак.Одличен објект за кујна или било каде што ќе се залагаме за долг период на време. ????[Стилски & Разноврсна] 2-pack килими за кујна се мери како 17.3 x 47 инчи и 17.3 x 29 инчи во димензија.Моделот и бојата комплимент кујна / соба убаво и да се направи пена, матс совршен за дома или за комерцијална употреба во области како што се губење на салони, канцеларија, farmhouse,пред мијалникот или било какви други високо-сообраќај затворен или на отворен простор. ????[Лесно да се чисти] Изградени со водоотпорен материјал кој repels вода, течности, масла или дамки и ако ништо друго spills, На Mattitude кујна мат прави напор да се исчисти.Едноставно избрише нив надвор со влажна крпа и рачен вакуум може да се користи, ако е потребно. ????[Остане во место] не пропадна кујна душеци и килими се дизајнирани со не се лизга поддршка корисно да се задржи на руг здрав и да се спречи менувањето или лизгање,тој начин зголемување на безбедноста.[ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ!!] Отворете килим целосно и место на дури, рамна, сува подот.Водата под килим може да резултира со пропаѓање.Килим мора да бидат поставени на сува површина за време на употреба.Квалитетот кујна соба е од суштинско значење за севкупниот среќа,и никој не сака лоши готвење искуство.Па почнуваат со најдобрите кујнски мат можете да!.Mattitude кујна мат помогне да се направи простор функција супер и за начините на кои ние живееме.

Особините