.

УДОБНА HOMEER 48x18 Инчен/28X18 Инчен Кујна Килим Душеци Направен од Полипропилен 2 Парчиња Мека Кујна Мат Специјализирани во Анти Лизгава и Машина Перат,Црна

УДОБНА HOMEER 48x18 Инчен/28X18 Инчен Кујна Килим Душеци Направен од Полипропилен 2 Парчиња Мека Кујна Мат Специјализирани

DEN 911.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

ИЗДРЖЛИВИ : Висок квалитет мат материјали нема да се прекине со текот на времето.Тоа е лесен и може да се постојано користење за долго време и се чисти со правосмукалка.Кујната килими ќе те спаси многу пари за кујна мат потрошувачка.НЕ ЛИЗГАВА : задната страна на кујна килими е направен од ПВЦ материјал, што е многу повеќе трајни производи од гума дното и ПВЦ зголемува триењето помеѓу предниот и подот.Можете да се чувствуваат безбедно да се користи освен ако не многу вода под.ДАМКА ОТПОРНИ : подот мат е направен од 100% полипропилен, кој е траен и не се лесно да се добие дамка.Секојдневно, клиенти, само треба да вакуум мат.Ако килим перница се користи премногу долго, клиентите да се стави во машина за миење.МАШИНА ПЕРАТ : кујната килими се лесни за чистење, вие само може да го користи вакуум да се чисти секојдневно.Ако тоа е користена подолго време, клиентот може да го користите за миење машина за чистење на душеци.Различен од другите низок квалитет кујна душеци, нашите мат е многу издржливи и да бидат строго проверени пред маркетинг. 100% НАПЛАТА : Нашиот бренд е секогаш спроведувањето на задоволството на клиентите, како на врвот на приоритет.Ние сме мило да добиете повеќе предлози од нашите клиенти, ако кујната душеци имаат проблеми, ние ќе процес секое барање од клиентите со 24 часа, и замена ќе бидат испратени од нас за било кој квалитет на прашања.Големина : 48"x18"+ 28"X18" | Боја : Црна, Сива.

Особините