.

Pyrex 34 ml Завртка Капа Култура Цевки со Фенолни Капи, 20 x 150 mm (Пакување од 96)

Pyrex 34 ml Завртка Капа Култура Цевки со Фенолни Капи, 20 x 150 mm (Пакување од 96)

DEN 191.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

За повеќе употреби.Пареа autoclavable.Бела емајлот по повод одбележувањето на самото место за молив нотации и лесно бришење.Капи се заменливи.PYREX 34 ml Завртка Капа Култура Цевки со Фенолни Капи, 20 x 150 mm (Пакување од 96).Црни капи се длабоко форма 18-415 GPI навој со залепени-во, бели пластични лагер дека е отпорна на температура.

Особините