.

XCTLZG Дете Манекен Торзото Тело, Половина Должина Модел Реквизити со Реални Раце, Прилагодлива Висина Облека Екранот Стојат, Лен Покрие Круг База, 3 Димензии (Боја : Зл

XCTLZG Дете Манекен Торзото Тело, Половина Должина Модел Реквизити со Реални Раце, Прилагодлива Висина Облека Екранот Стојат,

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

УДОБНО ТКАЕНИНИ : Лен ткаенини, удобно на допир, мазна на допир, цврсти и издржливи, можат да се користат со доверба, не е лесно да се pilling, долг животен век.ЦВРСТО ДРВО РАКА : На Manikins рака е направен од буковата, таписерии изработка, Bionic заеднички дизајн, Флексибилни занишан, слободно да се наведнувам, и може да се расклопуваат кога не е потребен.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : На манекен може да биде лесно да се врши и се пресели, Можете да завршите се соберат или расклопување во минути без алатки, добра инсталација структура дизајн, лесно можете да го инсталирате.КРУГ БАЗА : Ова дете манекен доаѓа со повеќе здрав база која направи манекен форма на постојан и траен доволно за поддршка на тешки тежина облека.Исто така, може да се покаже вашиот фустан колокација од страна на ставање на чевли. : Носи оваа декоративни манекен во вашата соба може да се направи соба поубаво и да имаат можност да се подготви облека за следниот ден.Тоа исто така може да се користи како подарок за вашето семејство или сопруга. : .ФУНКЦИЈА 1.Персоналните комбинација за да се создаде вашиот идеален продавница 2.Совршена форма за земјите аспиранти модни дизајнери, модни продавници, музеи или било која друга облека дисплеј употреба. 3.Ве молиме посетете ја нашата продавница да ја видите производи во други големини и бои ПРОИЗВОД ПАРАМЕТАР Име : Дете манекен торзото Материјал : Лен Завиткување Wrapping +пластична тело материјал + метална база Рака материјал : цврсти дрвени Монтажни : да Намена : Облека дисплеј, Фотографирање пука, Шиење дизајн Големина : 1cm = 0.39 инчен Мал : 2-4 години : рамо ширина : 22cm, биста : 55cm, половината : 49cm, хип : 55cm, подесување на висина : 90-130cm Медиум : 4-6 години : рамо ширина : 25cm, биста : 64cm, половината : 59cm, хип : 63cm, подесување на висина : 100-140cm Големи : 6-8 години : рамо ширина : 28cm, биста : 70cm, половината : 61cm, хип : 68cm, подесување на висина : 110-150cm ПРОИЗВОД ПАКУВАЊЕ : 1× Дете манекен торзото, 1× метална база Б : 1× Дете манекен торзото, 1× метална база, 2x цврсто дрво рака По-продажбата на услугата : 1. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-2cm грешки 2. Ние, исто така, имаат различни стилови за да го изберете.

Особините