.

nwejron Камера Додаток Подводни Домување, право на Домување, Преносни за A6000 A6300

nwejron Камера Додаток Подводни Домување, право на Домување, Преносни за A6000 A6300

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Опремени со ладна чевли интерфејс, можете да планината некои уреди за да го користите заедно.Посебно дизајниран за Sony A6000/A6300/A6500 камери.Со прецизно сечење на секоја копче, можете да притиснете на копчињата за контрола на камерата слободно, како сакате. 1/4in завртка дупки на дното се користи за да бидат фиксни за нуркање се справи и одржувањето стабилна подводни.Овој случај ви овозможува да земете добар и јасни слики подводни до 60m или така.Посебно дизајниран за Sony A6000/A6300/A6500 камери.Опремени со ладна чевли интерфејс, можете да планината некои уреди за да го користите заедно. 1/4in завртка дупки на дното се користи за да бидат фиксни за нуркање се справи и одржувањето стабилна подводни.Овој случај ви овозможува да земете добар и јасни слики подводни до 60m или така.Со прецизно сечење на секоја копче, можете да притиснете на копчињата за контрола на камерата слободно, како сакате.

Особините

Condition:
100% Brand New
Material:
PC + Stainless Steel + Optical Glass + Silicone
Color:
Dark Blue
Compatibility:
for Sony A6000/A6300/A6500
Depth(Max):
60m / 195ft
Working Temperature:
0-40°(32-104F)
Weight:
Approx. 1.5kg
Packing List:
1 * Case :
1 * O Seal Ring :
1 * Lanyard :
1 * Hanging Rope :
1 * Lens Cloth :
12 * Anti-fog Inserts :
1 * Silicone Wheel A :
1 * Silicone Wheel B :
1 * Silicone Wheel C :
1 * Back Cover :
1 * Lens Protective Cover :
1 * User Manual :
Camera and other terms are not included. :