.

Liftall KEN90KX11 Прашка, Keyflex 90K, Бескрајни 11'

Liftall KEN90KX11 Прашка, Keyflex 90K, Бескрајни 11'

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Двоен ѕид маска за поголема прашка живот.Најниска тежина прашка по капацитет рејтинг.Нема сила загуби од триење за да се покријат.Носат поени може да се префрли да се прошири прашка живот.Местење повреди намалување кога полесни, помалку тежок slings се користи.Key Flex круг slings се направени со користење на висока јачина, мала тежина Aramid влакна за да се помогне во спречување на повреди.Бескрајни конфигурација обезбедува најпознатите разноврсна стил.

Особините