.

Zadro Ултра Голема Ароматерапијата Кофа-Стил Крпа Потопло со Авто Исклучи и 4 Тајмер Поставки за Бања (брегот на слоновата)

Zadro Ултра Голема Ароматерапијата Кофа-Стил Крпа Потопло со Авто Исклучи и 4 Тајмер Поставки за Бања (брегот на слоновата)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

УЛТРА ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : ултра-големи изолирани пластична кофа дизајн можат да се сместат до два 40" x 70" преголеми бања крпи, облека, фрлиле ќебе, PJ е и повеќе. 4 ТАЈМЕР ПОСТАВКИ : Секогаш имаат топли крпи подготвени со помош на вграден тајмер за да се загрее вашиот крпи за 15, 30, 45 или 60 минути пред автоматски затворање исклучи.АРОМАТЕРАПИЈАТА : додадете смирувачки арома на етерични масла со ароматерапијата крпа потоплите ќебе потоплите.КАБЕЛОТ за СКЛАДИРАЊЕ : Вграден-во кабелот за складирање во базата помага да се задржи екстра-долг кабелот за напојување среди кога не е во употреба.ПРИРОДНИ МАТЕРИЈАЛИ : Физички бамбус справи и нозете.За внатрешна употреба, ПРИТИСНЕТЕ И ЗАДРЖЕТЕ го КОПЧЕТО ЗА вклучување.Брзо загревање Крпи, Облека, Pj е, Џемпери, Чорапи и Повеќе.Загрева Рамномерно : Нема Студени Места.Кабелот за напојување Складирање на База.Природни Бамбус-Стил се Справи и Нозете.Ароматерапијата Крпа Потопло со Вклучени Лаванда Етерични Масла Достапни.Помали Countertop Крпа Потоплите Големина На Располагање.Крпа потоплите доаѓа со Прирачникот во кутија.Ве молиме прочитајте предвидено прирачници пред првата употреба.Во внатрешноста на единица добива топла, да ги задржи подалеку од деца и домашни миленици.

Особините