.

Луксузна Маслинесто Зелена Памук, Маса Салфетка (Случај на 100) Biodegradable Ткаенина Вечера Крпа Салфети (15.8 x 15.8) 210SVCC40GN

Луксузна Маслинесто Зелена Памук, Маса Салфетка (Случај на 100) Biodegradable Ткаенина Вечера Крпа Салфети (15.8 x 15.8)

DEN 3445.92

Износот
Во форма достапна за нарачката

На плоштадот салфетки имаат мерења на 15.За Луксузни Маслинесто Зелена Памук, Маса Салфетка - 210 SVCC40 GN Конечно, совршен салфетки за секое јадење настан!Овој сет на луксуз салфетки функција на еден софистициран градба која е совршен за било каква формална настан.ИЗРАБОТЕНИ ОД ПАМУК - Овие лен крпа салфети се направени од 100% памук, што ги прави и двете обновливи и biodegradable.

Особините