.

Ретро Стил На Месинг Бања Прибор Солидна Месинг Бања Пешкир Прстен Крпа Држачот За Ѕид Монтирани (Црна Бронза)

Ретро Стил На Месинг Бања Прибор Солидна Месинг Бања Пешкир Прстен Крпа Држачот За Ѕид Монтирани (Црна Бронза)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ретро стил,црна бронза заврши површина,натпревар различни декорација стил!.Солидна месинг материјал,304 од не ' рѓосувачки челик завртки,тешки-должност!Сите цврста метална конструкција,обезбедување на квалитет и долговечност!.Класичен тркалезна форма основниот дизајн,сокриени завртки дизајн,убав избор за бања пешкир организирање.Лесно да се инсталира,завртки вклучуваат,инсталација настава вклучуваат,DIY во рок од 20 минути,ќе заштедат пари и време!.Боја : Црна Бронза.

Особините