.

Kassatex Atelier 18 Парче Крпа Сет, Направени во Турција - турски Памук - Алуминиум

Kassatex Atelier 18 Парче Крпа Сет, Направени во Турција - турски Памук - Алуминиум

DEN 8736.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

100% Чешлани Егејска Памук, 800 грам тежина.Бања Пешкир : 30x54, Рака Крпа : 18x28, се Мијат Крпа : 13x13. Бања пешкир карактеристики на пораби во закачалка јамка.Направен во Турција.Оваа група ги вклучува 6 Бања Крпи, 6 Рачни Крпи и 6 Миење Крпи.Стандард за луксуз, на Atelier бања крпи земе plushness да на следното ниво.На 800 gsm од чешлани долго главен турски памук, ова ремек-дело тешка категорија е претрупан уживање за сетилата.ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ 100% чешлани долго главен турски памук Пораби во закачалка јамка за лесно сува 800 GSM Направени во Турција ДИМЕНЗИИ 1 - Бања Пешкир : 30" x 54" ГРИЖА Машина за миење ладно и Суво на ниско-средна топлина не кајгана за Да се сочува бојата на секоја крпа избегнувајте средства за чистење кои содржат тешки хемикалии.

Особините