.

JUSTZHENFENG S-Облик Криви Црното Злато Крпа Рек Бања Прибор Крпа Рек Бања Прстен Ѕид Виси Крпа Рек Бања Пешкир Полица

JUSTZHENFENG S-Облик Криви Црното Злато Крпа Рек Бања Прибор Крпа Рек Бања Прстен Ѕид Виси Крпа Рек Бања Пешкир Полица

DEN 1296.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Изглед и плоштадот дизајн стил, елегантен и high-end појавување со различни декорација стилови, додадете прекрасни нови бои за вашата бања.Крпа решетката се направени од издржлив материјал, издржлив(Овој производ само вклучува Крпа рек продаваат на сликата).крпа решетката е погодно место за чување на крпи, лесен за пристап.Силна носивоста,база има силна носивоста и не е лесно да се навалите.Оваа крпа решетката има мазни линии и здрав структура.Изглед и плоштадот дизајн стил, елегантен и high-end појавување со различни декорација стилови, додадете прекрасни нови бои на вашиот бањи во облик на Криви Крпа Решетката.

Особините